Butiker

Just nu är vi totalt 21 butiker i Sverige, men vi öppnar ständigt nya butiker. Här hittar du aktuell information och öppettider till samtliga butiker i Sverige. Kontakta din närmsta butik om du har frågor kring våra produkter och tjänster!

 

Avvikande öppettider kan gälla vid helg och röda dagar.
Kontakta din närmsta Partylandbutik för att veta exakta öppettider.

 

Välkommen in till oss!

Partyland Borlänge


Adress: Kupolen 1, 781 70 Borlänge

Tel: 0243-15900

E-post: borlange@partyland.party

Öppet: Vard: 10-20 Lör: 10-18 Sön: 11-18

Partyland Bromma Blocks


Adress: Ulvsundavägen 185-193

Tel: 08-28 01 20

E-post: bromma@partyland.party

Öppet: Vard 10-20, helg 10-18

Partyland Eskilstuna


Adress: Gunborg Nymans väg 2

Tel: 016-12 12 90

E-post: eskilstuna@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, helg 10–18

Partyland Farsta


Adress: 8311 Storforsgränd

Tel: 08-448 11 21

E-post: farsta@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, lör 10–18. sön 11-17

Partyland Frölunda


Adress: Frölunda Torg

Tel: 031-454 555

E-post: frolunda@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, lör 10–18, sön 11-18

Partyland Göteborg Nordstan


Adress: Nordstan, Götgatan 10

Tel: 073-262 65 55

E-post: nordstan@partyland.party

Öppet: Vard 10.00–20.00, helg 10.00–18.00

Partyland Haninge


Adress: Port 73, Nynäsvägen 21

Tel: 08-741 02 22

E-post: haninge@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, helg 10–18

Partyland Kista


Adress: Kista Galleria

Tel: 08-751 00 50

E-post: kista@partyland.party

Öppet: Vard 10–21, helg 10–21

Partyland Kristianstad


Adress: C4 Shopping, Fundationsvägen 17

Tel: 044-10 06 07

E-post: kristianstad@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, Helg 10–18

Partyland Kungälv


Adress: Öppnar snart i Kongahälla Center!

Tel:

E-post:

Öppet: Vard. 10-20, Helg. 10-18

Partyland Malmö C


Adress: Östergatan 27

Tel: 040-72789

E-post: malmo@partyland.party

Öppet: Vard 10–18, lör 10–14 (sista lördagen i månaden 10-15)

Partyland Malmö Hyllie


Adress: Emporia, Hyllie Boulevard

Tel: 040-130809

E-post: emporia@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, helg 10–20

Partyland Motala


Adress: Prästgatan 4

Tel: 014-156336

E-post: motala@partyland.party

Öppet: Vard. 10-18 Lör. 10-15

Partyland Nacka


Adress: Öppnar snart i Nacka Forum!

Tel:

E-post:

Öppet: Vard. 10-20 ,Lör. 10-18, Sön. 11-18

Partyland Norrköping


Adress: Galleria Domino, Repslagaregatan 12

Tel: 011- 18 90 40

E-post: norrkoping@partyland.party

Öppet: Vard 10–19, lör 10–17, sön 11-17

Partyland Sickla


Adress: Sickla Köpkvarter

Tel: 08-694 83 00

E-post: sickla@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, lör 10–18, sön 11-17

Partyland Skärholmen


Adress: Skärholmen Centrum

Tel: 08-740 40 50

E-post: skarholmen@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, lör 10–19, sön 11-18

Partyland Stockholm C


Adress: Regeringsgatan 20

Tel: 08-411 48 40

E-post: regeringsgatan@partyland.party

Öppet: Vard 10–19, lör 10–17, sön 12-16

Partyland Uppsala


Adress: Gränby Centrum

Tel: 018-25 20 20

E-post: uppsala@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, helg 10-20

Partyland Vällingby


Adress: Vällingby Torg 12

Tel: 08-37 00 54

E-post: vallingby@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, lör 10–18, sön 11-18

Partyland Väsby


Adress: Väsby Centrum

Tel: 08-128 66 800

E-post: vasby@partyland.party

Öppet: Vard 10–19, lör 10–18, sön 11-18

Partyland Västerås


Adress: Köpcentrum Centra, Hantverkargatan 10

Tel: 021-475 15 70

E-post: vasteras@partyland.party

Öppet: Vard 10–18, lör 10–17

Partyland Örebro


Adress: Marieberg Galleria

Tel: 019 – 223 221

E-post: orebro@partyland.party

Öppet: Vard 10–20, lör 10–18, sön 11-18