Butiker

Håll koll på våra öppettider.
Vissa butiker har för tillfället andra öppettider.

Just nu är vi totalt 23 butiker i Sverige, men vi öppnar ständigt nya butiker. Här hittar du aktuell information och öppettider till samtliga butiker i Sverige. Kontakta din närmsta butik om du har frågor kring våra produkter och tjänster!

Avvikande öppettider kan gälla vid helg och röda dagar.
Kontakta din närmsta Partylandbutik för att veta exakta öppettider.

Gäller det vår webshop eller om du har frågor angående din order.
Maila till: webshop@partyland.party

Välkommen in till oss!

Partyland Bromma Blocks


Adress: Ulvsundavägen 185-193
Tel: 08-28 01 20
E-post: bromma@partyland.party
Öppet: Vard 10-20, helg 10-18

Partyland Eskilstuna


Adress: Gunborg Nymans väg 2
Tel: 016-12 12 90
E-post: eskilstuna@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, helg 10–18

Partyland Farsta


Adress: 8311 Storforsgränd
Tel: 08-448 11 21
E-post: farsta@partyland.party
Öppet: Vard 11–18, lör 11–16, sön 11-16

Partyland Frölunda


Adress: Frölunda Torg
Tel: 031-454 555
E-post: frolunda@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, lör 10–18, sön 11-18

Partyland Göteborg Nordstan


Adress: Femman Galleria, Postgatan 26-32
Tel: 031-776 67 70
E-post: nordstan@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, helg 10–18

Partyland Haninge


Adress: Port 73, Nynäsvägen 21
Tel: 08-741 02 22
E-post: haninge@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, helg 10–18

Partyland Jönköping


Adress: Nygatan 11, 553 16 Jönköping
Tel: 070-218 67 57
E-post: jonkoping@partyland.party
Öppet: Vard 10-19, helg 10-16

Partyland Kista


Adress: Kista Galleria
Tel: 08-751 00 50
E-post: kista@partyland.party
Öppet: Vard 11–18, helg 11–16

Partyland Kristianstad


Adress: C4 Shopping, Fundationsvägen 17
Tel: 044-10 06 07
E-post: kristianstad@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, Helg 10–18

Partyland Kongahälla Center


Adress: Älvebacken 1, 442 48 Kungälv
Tel: 0303-37 62 62
E-post: kongahalla@partyland.party
Öppet: Vard. 10-20, Helg. 10-18

Partyland Liljeholmen


Adress: Liljeholmstorgets Galleria, Liljeholmstorget 3, 117 63 Stockholm
Tel: 08-230 600
E-post: liljeholmen@partyland.party
Öppet: Vard. 11-18 Lör: 10-17 Sön: 12-16

Partyland Malmö C


Adress: Östergatan 27
Tel: 040-72789
E-post: malmo@partyland.party
Öppet: Vard: 10–18, lör 11–14

Partyland Malmö Hyllie


Adress: Emporia, Hyllie Boulevard
Tel: 040-130809
E-post: emporia@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, helg 10–20

Partyland Nacka Forum


Adress: Forumvägen 14, 131 53 Nacka
Tel: 08-718 00 00
E-post: nackaforum@partyland.party
Öppet: Vard. 10-18 ,Lör. 10-16, Sön. 11-16

Partyland Norrköping


Adress: Galleria Domino, Repslagaregatan 12
Tel: 011- 18 90 40
E-post: norrkoping@partyland.party
Öppet: Vard 11–18, lör 12–16, sön: Stängt

Partyland Sickla


Adress: Sickla Köpkvarter
Tel: 08-694 83 00
E-post: sickla@partyland.party
Öppet: Vard 11-19, lör 10–17, sön 11-17

Partyland Skärholmen


Adress: Skärholmen Centrum
Tel: 08-740 40 50
E-post: skarholmen@partyland.party
Öppet: Vard 11–18, lör 12–15, sön 12-15

Partyland Stockholm C


Adress: Regeringsgatan 20
Tel: 08-411 48 40
E-post: regeringsgatan@partyland.party
Öppet: Vard 12-17, lör 12–16, sön Stängt

Partyland Uppsala


Adress: Gränby Centrum
Tel: 018-25 20 20
E-post: uppsala@partyland.party
Öppet: Vard 11-19, helg 11-18

Partyland Vällingby


Adress: Vällingby Torg 12
Tel: 08-37 00 54
E-post: vallingby@partyland.party
Öppet: Vard 11–18, lör 11–16, sön 11-16

Partyland Väsby


Adress: Väsby Centrum
Tel: 08-128 66 800
E-post: vasby@partyland.party
Öppet: Vard 10–19, lör 10–18, sön 11-18

Partyland Västerås


Adress: Köpcentrum Centra, Hantverkargatan 10
Tel: 021-475 15 70
E-post: vasteras@partyland.party
Öppet: Vard 10–18, lör 10–17

Partyland Örebro


Adress: Marieberg Galleria
Tel: 019 – 223 221
E-post: orebro@partyland.party
Öppet: Vard 10–20, lör 10–18, sön 11-18